• Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

  Nadszedł długo oczekiwany moment dla wszystkich uczniów Zespołu Szkół Cechu Rzemiosł Różnych w Bielawie. 26 czerwca 2020r. uczniowie naszej szkoły po dość długi okresie nieobecności zawitali w murach szkoły aby odebrać świadectwa promocyjne oraz ukończenia Branżowej Szkoły I Stopnia Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Bielawie. Było nam bardzo miło przywitać naszych uczniów po tak długiej nieobecności oraz wręczyć świadectwa osobiście.

  harmonux

  czytaj więcej
 • Kwiaty na pożegnanie

  Kwiaty są wyrazem wdzięczności i symbolem piękna. Te sadzone przez naszych uczniów w szkole będą symbolem podziękowań za piękne lata w niej spędzone. Kwiat słonecznika symbolizuje szczęście i jest wyrazem lojalności oraz uznania. Po owocnym trzyletnim okresie kształcenia zawodowego nasi absolwenci, przygotowując się do egzaminów zawodowych, postanowili pozostawić po sobie żywą pamiątkę dla swoich następców.

  harmonux

  czytaj więcej
 • Harmonogram konsultacji i procedury

  czytaj więcej
 • Zapraszamy

  czytaj więcej
 • Witajcie wakacje!!

  19 czerwca 2019r. nadszedł długo oczekiwany moment dla naszych uczniów, w tym dniu mogli bowiem odebrać świadectwa i cieszyć się swoimi sukcesami szkolnymi. W uroczystym zakończeniu roku szkolnego udział wzięli przede wszystkim uczniowie, w tym 20 absolwentów, nauczyciele, pracownicy szkoły i Cechu oraz zaproszeni goście: Jarosław Florczak – Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, Kazimierz Rachowiecki – Starszy Cechu, Katarzyna Wierzbicka – Dyrektor Biura Cechu, Wiesław Baran oraz Mirosław Przychodniak – Honorowi Członkowie Cechu, Ewa Glura oraz Tadeusz Łazowski – Przyjaciele Szkoły, Alicja Kossowska – Koordynator do projektu „Rzemieślnicy na Start”, Jadwiga Hajduk-Stalica – Komendant Hufca Pracy w Dzierżoniowie wraz z pracownikami Martą Pawlaczek i Markiem Gołębiowskim, Mariola Stasiewicz – pracownik Hufca Pracy w Bielawie.

  harmonux

  czytaj więcej
 • Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

  Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się 19.06.2019r. o godzinie 10:00 w sali gimnastycznej.

  czytaj więcej
 • „Racjonalne odżywianie się- odpowiedzialność za własny rozwój i stan zdrowia”

  Ostatnim etapem projektu „Bo zdrowie jest najważniejsze” dofinansowanego ze środków Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie było spotkanie z dietetykiem klinicznym i przedstawienie tematu „Racjonalne odżywianie się- odpowiedzialność za własny rozwój i stan zdrowia”.

  PAMIĘTAJMY,  że złe nawyki żywieniowe i nieodpowiednia dieta mogą być przyczyną wielu schorzeń i dolegliwości. Jednak tzw. zdrowe odżywianie powinno być zawsze dopasowane do potrzeb organizmu danej osoby i zapotrzebowania na: tłuszcze, węglowodany, białko, witaminy i składniki mineralne.

   

  czytaj więcej