Współpraca z rodzicami

16  listopada zgodnie z ustalonym na rok szkolny terminarzem , odbyło się kolejne w tym roku szkolnym , zebranie z rodzicami. W części ogólnej zebrania dyrektor szkoły ponownie poinformowała rodziców o zmianach w prawie oświatowym ,co pociąga za sobą konieczność zmian w prawie wewnątrzszkolnym: statutach ,programie wychowawczo -profilaktycznym. W tej sprawie rodzice wyrazili swoją pozytywną opinię pozytywnie opiniując przedstawione zmiany.

Przypomniała również o najważniejszych korzyściach płynących z udziału uczniów szkoły w projekcie „Rzemieślnicy na start”, który rozpoczyna się w listopadzie.

Następnie psycholog szkolny – Paweł Sukniewicz  wystąpił z przygotowanym, specjalnie dla rodziców, mini-wykładem  połączonym z prezentacją multimedialną  na temat sposobów motywowania  uczniów do nauki.

W drugiej części odbyły się spotkania wychowawców klas z rodzicami  w celu poinformowania wynikach edukacyjnych na półmetku semestru. W zebraniu uczestniczyła również komendant Hufca Pracy –Jadwiga Hajduk Stalica.