„Cztery pory roku”.

„Cztery pory roku”.
31.03.2015 roku w Ząbkowicach Śl. odbył się wojewódzki konkurs „Sprawny w zawodzie – fryzjer”, organizowany przez Dolnośląską Wojewódzka Komendę OHP we Wrocławiu.

Uczestniczyła w nim Roksana Zapała uczennica kl. III naszej szkoły /uczestniczka HP Dzierżoniów/. Konkurs przeznaczony był dla uczniów szkół zawodowych i składał się z testu oraz zadania praktycznego polegającego na wykonaniu fryzury. Całe przedsięwzięcie miało na celu sprawdzenie poziomu opanowania wiadomości i umiejętności w zawodzie, zgodne z wytycznymi OKE. Wybór najciekawszej fryzury nie należał do najprostszych, jednak po podsumowaniu punktów testowych oraz zadania praktycznego, ustalony został ostateczny rezultat współzawodnictwa. Roksana Zapała zajęła trzecie miejsce (fryzura – wiosna). Roksana swojego fachu uczy się w Salonie Fryzjerskim ”JOLA” w Bielawie Pani Jolanty Buczyńskiej. Gratulujemy!.

4 (Kopiowanie)3 (Kopiowanie)5 (Kopiowanie)