WOJEWÓDZKIE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015 W OŚRODKU SZKOLENIA

W  dniu 24.06.2015r. w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Ząbkowicach Śląskich odbyło się wojewódzkie zakończenie roku szkolnego.

W uroczystości wzięli udział; uczestnicy i wychowawcy ośrodków OHP z Bielawy, Dzierżoniowa, Strzelina, Bystrzycy Kłodzkiej, i Ziębic. Gośćmi uroczystości byli; komendant dolnośląski OHP Piotr Olchówka, dyrektor biura DWK OHP Lucyna Madejska, Mariola Skorupka – kierownik Działu kształcenia DWK OHP oraz Justyna Sobaś z tego działu. Obecni także byli; Roman Fenster – starosta ząbkowicki, Marcin Orzeszek – burmistrz Ząbkowic, Irena Szweczyk – prezes Stowarzyszenia „Integracja”, Dorota Sierka – dyrektor Domu Pomocy Społecznej i Ryszard Pawłowski – dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Ząbkowicach. Gości przywitała pani kierownik ośrodka Krystyna Zerbok.

Oprócz programu artystycznego oraz Poloneza wykonanego przez młodzież, najważniejszym punktem było wręczenie listów gratulacyjnych wojewódzkiego komendanta OHP wyróżniającym się uczniom. Zasadniczą Szkołę CRRiMP w Bielawie reprezentowali: Patrycja Piróg, Izabela Trykoszko, Sebastian Klemke, Krystian Wójcik.

Następnie wszyscy udali się na uroczysty obiad oraz słodką niespodziankę w postaci tortu dla uczestników kadry.