Uroczysta Inauguracja Bielawskich Obchodów 100-lecia Odzyskania Przez Polskę Niepodległości

22 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Uroczystej Inauguracji Bielawskich Obchodów 100-lecia Odzyskania Przez Polskę Niepodległości. Uroczystość zorganizowana została przez Burmistrza Miasta Bielawa, Przewodniczącego Rady Miejskiej Bielawy oraz Komitet Organizacyjny. W programie można było wysłuchać wykładu mgr Andrzeja Sepołowskiego „Twórcy Niepodległej” oraz wykładu dra Rafała Brzezińskiego pt. „Wojenne losy bielawian na kartach rocznika bielawskiego”.

Uczniowie naszej szkoły z ciekawością wysłuchali wykładów oraz obejrzeli wystawę prac plastycznych podsumowujących lekcje muzealne. Uroczystość zakończył program artystyczny w wykonaniu dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Gimnazjalnymi pod kierunkiem Anny Lutz.