Turniej o Zdrowiu Psychicznym

Zespół  Ośrodków Wsparcia w Bielawie zaprosił  uczniów  naszej szkoły do udziału  w Turnieju o Zdrowiu Psychicznym. Turniej  organizowany był w ramach realizowanego już od 23 września projektu „ Nie jestem inny, nie jestem gorszy” współfinansowanego przez  Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi”.

Do udziału w turnieju,  który odbył się 9 listopada w obiekcie Ośrodków Wsparcia, przygotowani zostali następujący uczniowie klasy II – Natalia Siuty, Marcin Czerkawski, Andrzej Jasiński oraz     Maciej Orawiec.

Walka o uzyskanie dobrego wyniku była zacięta, rozgrywała się między dobrze przygotowanymi pięcioma drużynami, reprezentantami bielawskich szkół oraz drużyny złożonej z podopiecznych Ośrodka Wsparcia, drużyny bardzo dobrze przygotowanej merytorycznie.

Zmagania o uzyskanie możliwie największej ilości punktów trwały przez cztery tury turnieju
i ostatecznym ich efektem  było zajęcie III miejsca przez naszych szkolnych zawodników. Uznajemy to za duży sukces i serdecznie gratulujemy uczniom oraz psychologowi szkolnemu – Pawłowi Sukniewiczowi, pod którego opieką uczniowie przygotowywali się do udziału
w rozgrywkach..