Start konto – na dobry początek.

Konto  osobiste dla każdego oraz inne interesujące oferty Banku  Spółdzielczego w Dzierżoniowie, zaproponowała naszym uczniom pani Małgorzata Czech – Krupska specjalista d.s. Wdrożeń i Marketingu, jako wyjątkową propozycję na dobry start w dorosłe życie.

Jak wiadomo jest wiele placówek Banku wyróżniających się wysoką jakością świadczonych usług, w związku z tym, warto zastanowić się, która oferta dostosowana jest do naszych indywidualnych potrzeb i pozwoli nam dobrze ulokować nasze oszczędności.  Ta indywidualność i zróżnicowane zarazem zainteresowała uczniów i wywołała ciekawą dyskusję, w czasie której mogli otrzymać odpowiedź na nurtujące ich pytania. Uzyskali odpowiedzi związane z  nowoczesnym prowadzeniem kont klientów prywatnych oraz zapoznani zostali z szeroką gamą usług BS w Dzierżoniowie..

„Drodzy uczniowie – w swoich wyborach otwierania kont osobistych warto pokierować się funkcjonalnością, wygodą i bezpieczeństwem i właśnie takich trafnych wyborów wam życzę”  tak pani Małgorzata podsumowała to ciekawe i pożyteczne spotkanie.

Edyta Popiel