Podsumowanie I semestru 2015/16

W dniu 22.02.2016r. odbył się w ZSZ CRRiMP apel podsumowujący I semestr nauki w szkole. Podczas apelu Dyrektor szkoły oraz Dyrektor Biura Cechu wręczyły listy pochwalne uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce.

Nagrodzono także uczniów z najwyższą frekwencją, wyróżniających się podczas praktycznej nauki zawodu oraz uczniów, którzy godnie reprezentowali szkołę w środowisku szkolnym i lokalnym. Oprócz listów pochwalnych otrzymali słodkie upominki i drobne nagrody rzeczowe. Na koniec odbył się pokaz umiejętności uczniów z klasy I. Nikolas Stychno oraz Łukasz Abramowicz zaprezentowali swoje umiejętności pochodzącej z Francji formie aktywności fizycznej Parkour. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy jeszcze więcej sukcesów!