Kwiaty na pożegnanie

Kwiaty są wyrazem wdzięczności i symbolem piękna. Te sadzone przez naszych uczniów w szkole będą symbolem podziękowań za piękne lata w niej spędzone. Kwiat słonecznika symbolizuje szczęście i jest wyrazem lojalności oraz uznania. Po owocnym trzyletnim okresie kształcenia zawodowego nasi absolwenci, przygotowując się do egzaminów zawodowych, postanowili pozostawić po sobie żywą pamiątkę dla swoich następców.

Poprzez tę akcje młodzież podziękowała nauczycielom za trzy lata nauki, za ich troskę i opiekę. Ostatnie miesiące były wyjątkowe, ponieważ zdalne nauczanie jak i obostrzenia związane z epidemią koronawirusa nie pozwalały na klasowe, gromadne spotkania, mimo to byliśmy razem za pośrednictwem mediów i dziennika Librus.

Zasadzony ogródek, będzie cieszył oczy naszych pedagogów, przyszłych uczniów Zespołu Szkół Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Bielawie.

Zdjęcia: Adam Kapka

Na zdjęciach : uczestnicy w ramach podziękowań za trzy lata nauki sadzą kwiaty przed szkołą.