Jubileuszu ciąg dalszy …

22 i 24 października 2018 r. wszyscy uczniowie naszej szkoły zostali poczęstowani tortem jubileuszowym przez dyrekcję ZS Cechu Rzemiosł Różnych w Bielawie. Po głównej uroczystości, która odbyła się 19.10.2018 r. przyszedł czas na świętowanie Jubileuszu w murach szkolnych.

Pani Dyrektor Katarzyna Walczyk, Pani Dyrektor Alicja Kossowska, Pani Dyrektor Biura Cechu Katarzyna Wierzbicka, Pani Patrycja Pelczar, Pan Tomasz Kolber oraz młodzież ZS CRR w Bielawie, uczcili na słodko ten bardzo ważny dla szkoły jubileusz.

Pani Dyrektor Biura Cechu Katarzyna Wierzbicka odniosła się do uczestników bardzo miłymi słowami, opisującymi uczucia wszystkich obecnych. Po degustacji wybornego tortu, uczniowie wrócili do swoich zajęć, natomiast nauczyciele i wychowawcy do swoich obowiązków. Pomimo jesiennej aury, wszystkim towarzyszył dobry humor i pozytywny nastrój do końca dnia. Życzymy dyrekcji, nauczycielom, wychowawcom i uczestnikom kolejnych, owocnych lat, pełnych sukcesów edukacyjnych.