II MAJÓWKA Z FRANKENSTEINEM

II MAJÓWKA Z FRANKENSTEINEM

Już po raz drugi uczniowie szkoły /Patrycja Kręgiel, Patrycja Pieróg, Agnieszka Bizoń, Dawid Płaczek, Sebastian Klemke i Arkadiusz Paluszek/ wzięli udział w  „Majówce    z Frankensteinem” w Ząbkowicach Śl. Impreza przebiegała w konwencji kinowej grozy, a szczególnie jednego z klasycznych obrazów, jakim był film „Doktor Jekyll i Mr Hyde”.

I część – to poznawanie historii miasta, spacer ulicami miasta, wejście na Krzywą Wieżę, Izba Pamiątek, Ratusz i ruiny zamku.

Wychowankowie ząbkowickiego ośrodka OHP skupieni w kole wokalno-teatralnym pokazali mini-show pt. „Elektro-Horror –Dance”.

W konkursach: „ Straszny strój”  III miejsce- Dawid Płaczek „ Straszny strój” wychowawcy, I miejsce- Małgorzata Bieżanowska /opiekun grupy – komendant HP Dzierżoniów/

Miłym akcentem imprezy było wręczenie nagród rzeczowych, pamiątkowych dyplomów oraz degustacja wymyślnych „strasznych” tortów.