Dzień Chłopaka w naszej szkole

Ze względu na specyfikę organizacyjną szkoły  Dzień Chłopaka  świętowany był  w kilku dniach, tak aby mogli w nim uczestniczyć wszyscy uczniowie. Do organizacji włączył się Hufiec Pracy w Dzierżoniowie oraz Cech Rzemiosł Różnych.

W poniedziałek obchodzony był pod hasłem Dzień Chłopaka –Dzień Krawata.W czasie zorganizowanego w tym celu spotkania odbył się konkurs na najoryginalniej i najszybciej zawiązany krawat, wzięły w nim udział dwuosobowe  drużyny z klasy II i III przedstawiciele Straży Miejskiej  w Bielawie. Wszyscy się bardzo dobrze bawili i wszyscy zostali nagrodzeni słodkim upominkiem. Nie zabrakło też krawatów, zadbał o to wychowawca klasy II- Marek  Jończy, który przyniósł ich cały plecak. Podobny przebieg miało to święto w środę w klasie I. Finał nastąpił w piątek, w przeddzień kalendarzowego święta, Dyrektor Biura Cechu- Katarzyna Wierzbicka wraz z dyrektor szkoły złożyły wszystkim panom, niezależnie od wieku i pozycji, życzenia wraz ze słodyczami.