Daily Archives: June 8, 2018

Międzyszkolne Potyczki Sportowe o Puchar Starszego Cechu

Zgodnie z utrwaloną już  tradycją szkoły, jak co roku w czerwcu odbyły się międzyszkolne potyczki sportowe. Poprzedzone były działaniami promującymi zdrowie w ramach projektu  współfinansowanego przez Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie pn. “Bo zdrowie jest najważniejsze”.

W ramach tego zadania  wszyscy uczniowie wysłuchali wykładów połączonych z prezentacją multimedialną na temat : Żywienie a zdrowie i dobre samopoczucie oraz Higiena i estetyka przyrządzania i spożywania posiłków. Po wykładach przeprowadzony został test podsumowujący wiedzę z tego zakresu, a jej  praktyczne zastosowanie uczniowie mogli zademonstrować 8 czerwca w czasie Międzyszkolnych Potyczek Sportowych zorganizowanych w kompleksie boisk „Orlik”.

Published by: