Daily Archives: June 23, 2017

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!

23 czerwca jak w każdej szkole w Polsce również i w Zasadniczej Szkole Zawodowej Cechu Rzemiosł Różnych w Bielawie odbyła się szczególna uroczystość, uroczystość zakończenia roku szkolnego. Obecni byli oczywiście wszyscy uczniowie szkoły ,w tym 25 absolwentów ,a wśród zaproszonych gościliśmy  radnego Rady Miejskiej w Bielawie –Krzysztofa Możejko, Starszego Cechu  również radnego -Kazimierza Rachowieckiego, Prezesa BARL –Stanisława Jurcewicza, Prezesa Sudeckiej Komunikacji  Autobusowej –Ryszarda Jagiełę, komendant Hufca Pracy w Dzierżoniowie –Jadwigę Hajduk Stalicę, dyrektor Biura Cechu –Katarzynę Wierzbicką, Przyjaciół szkoły – Ewę Glurę, Mirosława Przychodniaka  i Tadeusza Łazowskiego ,rodziców uczniów.

Published by: