XX Zjazd Delegatów Izby Rzemieślniczej w Opolu

17 kwietnia odbył się XX Zjazd Delegatów Izby Rzemieślniczej w  Opolu. Obchody Jubileuszowego Zjazdu, połączone zostały z corocznym Świętem Rzemiosła,  w którym udział wzięli przedstawiciele bielawskiego rzemiosła – Starszy Cechu Kazimierz Rachowiecki, Członek Zarządu Wiesław Bełz i Dyrektor Biura Cechu Katarzyna Wierzbicka.

Tegoroczny Zjazd Delegatów odbył się w centrum wystawienniczym DOMEXPO w Opolu przy ul. Kępskiej. Podczas Zjazdu można było podziwiać prace konkursowe wykonane przez przedszkolaków oraz uczniów szkół Opolszczyzny na konkurs „Jakie znasz zawody”. Z okazji Święta Rzemiosła, wszystkim rzemieślnikom i przedsiębiorcom życzymy pomyślności i wytrwałości w dążeniu do założonych celów.