Daily Archives: February 22, 2019

Występ w Dziennym Domu Samopomocy w Dzierżoniowie

W dniu 22.02.2019  uczniowie z  klasy  8 i 1 klasy szkoły branżowej pod opieką psycholog Pauliny Taraszkiewicz oraz komendant hufca OHP w Dzierżoniowie Jadwigi Hajduk- Stalicy oraz wychowawczyni hufca Marty Pawlaczek udali się z wizytą do Środowiskowego Domu Samopomocy w Dzierżoniowie z przedstawieniem walentynkowym „Romeo i Julia” w wersji współczesnej. Uczniowie w humorystyczny sposób zaprezentowali swoje zdolności aktorskie i wokalne rozśmieszając i bawiąc podopiecznych placówki. Widzom bardzo spodobał się występ naszych młodych i zdolnych aktorów, dziękowali młodzieży za pamięć o nich i za umilenie dnia. Z obu stron zadeklarowaliśmy chęć dalszej obopólnej współpracy niosącej korzyść dla obu stron: nasza młodzież uczy się tolerancji, empatii i szacunku wobec osób starszych, a podopieczni placówki zyskują trochę zabawy oraz integracji międzypokoleniowej.

Published by: