Daily Archives: May 22, 2018

X Memoriał im. Macieja Rochny w Piłce Siatkowej Chłopców

W dniu 22.05.2018r. uczniowie naszej szkoły w składzie: Krystian Adamski, Krystian Harańczyk, Andrzej Jasiński, Mateusz Orawiec, Maciej Orawiec, Kamil Wojtala, Wojciech Radziewicz oraz Damian Paluszek wzięli udział w X Memoriale im. Macieja Rochny w Piłce Siatkowej Chłopców organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bielawie. Opiekunem oraz trenerem naszej drużyny był pan Robert Chabiński.

Published by:

Konferencja edukacyjna

Przedstawiciele Cechu i Zespołu Szkół CRR w Bielawie 19 maja uczestniczyli we Wrocławiu w konferencji edukacyjnej poświęconej praktycznemu wykorzystaniu powstającej z ramienia Ministerstwa Cyfryzacji, przy współpracy Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.Tematem konferencji było wykorzystanie sieci do udostępnienia wszystkim uczniom i nauczycielom z Dolnego Śląska, m.in. e-podręczników, cyfrowych zasobów wyższych uczelni, a także programów i usług edukacyjnych, w Dolnośląskim Centrum Zasobów Edukacyjnych.

Published by: