XXIII Prezentacje Szkół Ponadgimnazjalnych i Ponadpodstawowych Powiatu Dzierżoniowskiego w Zespole Szkół Nr 3 w Dzierżoniowie

W dniach 6-7 marca 2019 r. Zespół Szkół Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości  w Bielawie prezentował swoją ofertę edukacyjną na XXIII Prezentacjach Szkół Ponadgimnazjalnych i Ponadpodstawowych Powiatu Dzierżoniowskiego, które odbyły się w Zespole Szkół nr 3 im. Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej w Dzierżoniowie.

Z uwagi na to, że w roku 2019 do szkół ponadpodstawowych  i ponadgimnazjalnych trafią dwa roczniki: absolwenci likwidowanych gimnazjów i odtworzonych ośmioklasowych podstawówek, prezentacje te miały pomóc i jednym, i drugim uczniom w wyborze przyszłego kształcenia.Podczas prezentacji na stoisku naszej szkoły można było uzyskać informacje o ofercie kształcenia, zasadach rekrutacji, porozmawiać z młodzieżą uczącą się w ZS CRRiMP oraz nauczycielami. Uczennice: Katarzyna Purzycka oraz Wiktoria Bogusz doskonale zareklamowały szkołę. Dziewczynki obsługiwały stoisko fryzjerskie, które od samego początku wzbudzało duże zainteresowanie Natomiast uczniowie Karol Komar, Paweł Bariasz oraz Paweł Hajduk bardzo dobrze odnaleźli się w roli kelnerów, którzy zachęcali do odwiedzania naszego stoiska częstując wszystkich drobnymi pysznościami. W promocję Branżowej Szkoły  I Stopnia CRRiMP również bardzo zaangażowały się pani Barbara Tysz oraz pani Paulina Taraszkiewicz, które udzielały wyczerpujących informacji oraz zachęcały uczniów do dalszej edukacji w naszej szkole.