Konkurs na „Najpiękniej przystrojone drzwi” rozstrzygnięty

W atmosferę świąt Bożego Narodzenia wprowadzani jesteśmy już od pierwszego tygodnia grudnia. Poza dekoracją świąteczną w klasach i korytarzu szkolnym, która w tym roku jest szczególnie piękna, każda klasa ma za zadanie udekorować drzwi wg własnego pomysłu. Jak co roku w tej sprawie ogłaszany jest konkurs  bożonarodzeniowy na „Najpiękniej przystrojone drzwi”.

Rozstrzygnięcie konkursu  nastąpiło 11 grudnia.  Komisja w składzie Katarzyna Wierzbicka- dyrektor Biura Cechu, Łukasz Hendzel – przewodniczący  samorządu Szkolnego i Maciej Orawiec  skarbnik  samorządu szkolnego, biorąc pod uwagę następujące kryteria – pomysł, wkład pracy i ogólne wrażenie artystyczne, ustaliła wyniki.

Najciekawszym, spełniającym wszystkie kryteria i z największą ilością punktów, okazał się pomysł na dekorację drzwi do sali nr 7, wykonany przez uczniów klasy II, zajmując tym samym I miejsce.

II miejsce zajęła klasa I za dekorację drzwi do sali nr 3 ,

III miejsce zajęła klasa III za przystrojenie drzwi do sali nr 1.

IV miejsce zajęła klas VII za dekorację drzwi do Sali nr 8

Wszyscy uczestnicy konkursu  otrzymali dyplom uznania i nagrodzeni zostali słodką niespodzianką dla całej klasy. Nagrody ufundował  Zarząd Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Bielawie.