Jak skutecznie poszukiwać pracy? -zajęcia z doradca zawodowym

Uczniowie III klasy pilnie przygotowują się do ukończenia szkoły, zdobycia najlepszych wyników podczas egzaminów czeladniczych. Jednak ukończenie szkoły  to tylko jeden z etapów w ich karierze zawodowej. Na tą wykwalifikowaną młodzież czeka przecież rynek pracy, oferując im jak najlepsze warunki. Pytanie tylko jak znaleźć tą prace marzeń?

Na te i inne pytania razem z uczestnikami trzeciej klasy  w dniu 21 maja br. odpowiadała pani Edyta Stachowicz z Młodzieżowego Centrum Kariery w Bielawie, która przeprowadziła zajęcia  pt. „Jak skutecznie poszukiwać pracy?”  Młodzież otrzymała cenne informacje, aby korzystać z wszelkich dostępnych możliwości, korzystać z różnych źródeł poszukiwania pracy. Aby skutecznie poszukiwać pracy trzeba być także pozytywnie nastawionym i systematycznym,  w imię zasady im więcej czasu „zainwestujemy” w czynności związane z szukaniem pracy, tym szybciej ją znajdziemy, czego życzymy naszym przyszłym absolwentom!