Dołącz do Zespołu Szkół Cechu Rzemiosł Różnych w Bielawie

Witamy serdecznie na naszej stronie!
O Zespole Szkół Cechu Rzemiosł Różnych w Bielawie mowią, że jest to Szkoła dla Zawodowców, ponieważ u nas zdobędziesz swój wymarzony i do tego dobrze płatny zawód. Co równie ważne z nami odkryjesz swoje nowe pasje, a czas spędzony w szkole będziesz wspominać z radością.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy listę zawodów, który możesz u nas zdobyć. Przeczytaj i wybierz ten, który Cię interesuje.

ulotka przód

Włożyliśmy wiele wysiłku, aby nauka w Zespole Szkół Cechu Rzemiosł Różnych w Bielawie była komfortowa i przyjemna. Nasza szkoła jest przyjazna dla uczniów i nowocześnie wyposażona. Tutaj uczniowie zawsze mogą liczyć na swoich nauczycieli, którzy potrafią każdego inspirować i motywować.

Zobacz dokładniej dlaczego warto wybrać naukę w Zespole Szkół Cechu Rzemiosł Różnych w Bielawie.

ulotka tył

Jesteśmy dumni z tego, jak wygląda nasza szkoła. To jest naprawdę nowoczesny i bezpieczny obiekt. Obejrzyj zdjęcia i przekonaj się na własne oczy jak szkoła wygląda od środka.

Czekamy właśnie na Ciebie, więc zapisz się już teraz.
Kontakt do szkoły:
Bielawa, ul. Polna 2
tel. 663 434 388
e-mail: zszc.bielawa@wp.pl

Uwaga, już teraz zapraszamy uczniów wszystkich szkół podstawowych z Powiatu Dzierżoniowskiego na Dni Otwarte.

Odwiedzajcie nas od 12 do 13 kwietnia 2022 roku w godzinach od 9:00 do 12:00. Dni Otwarte to doskonała okazja do zapoznania się z nowoczesną bazą dydaktyczną szkoły, naszą kadrą i kierunkami kształcenia. Odpowiemy również na najważniejsze pytanie – Dlaczego warto się u nas uczyć?

Zapraszamy do Zespołu Szkół Cechu Rzemiosł Różnych w Bielawa Miasto przy ulicy Polnej 2.

facebook Dni Otwarte zespol szkol cechu rzemiosł różnych w bielawie