Apel podsumowujący I semestr 2016/2017

30 stycznia i 2 lutego 2017 roku odbyły się apele podsumowujące I semestr roku szkolnego 2016/2017. Dyrektor szkoły Alicja Kossowska przedstawiła ogólne wyniki w nauce i frekwencji oraz wyróżniła następujących uczniów:

za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorową frekwencję listem gratulacyjnym uhonorowana została Izabela Trykoszko ze średnią ocen 5,2 oraz Maciej Orawiec 5,2, Jacek Taraszkiewicz 4,8, Zofia Mazgaj 4,8.

Za dobre wyniki w nauce, frekwencję wyróżnieni zostali:

Piotr Iłowski, Marcin Nowak, Krystian Wójcik, Anna Olszewska, Klaudia Magusiak – uczniowie klasy III,

Maria Ziemak, Nikola Gądek, Nikola Warżołek, Łukasz Hendzel – uczniowie klasy II,

Patrycja Stolarczyk, Roksana Bobrowska, Aleksandra Sadolewska, Wiktoria Zakrzewska, Natalia Siuty, Patryk Przywara, Agnieszka Setla (za wzorową frekwencję i bardzo dobre zachowanie), Krystian Sieradzki, Marcin Czerkawski.

Listy gratulacyjne otrzymali również rodzice wszystkich wymienionych powyżej uczniów.