27 kwietnia  z pasterskim błogosławieństwem przybył do siedziby Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Bielawie biskup pomocniczy Diecezji Świdnickiej ks. Adam Bałabuch w towarzystwie ks. proboszcza Parafii  p w. Bożego Ciała w Bielawie Cezarego Ciupiaka.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Zarządu Cechu ze Starszym Cechu Kazimierzem Rachowieckim, dyrektor Biura Cechu – Katarzyna Wierzbicka, dyrektor szkoły  – Alicja Kossowska, Komendant Hufca Pracy w Dzierżoniowie – Jadwiga Hajduk Stalica oraz pracownicy szkoły i Cechu. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, nasz dostojny gość z zainteresowaniem wysłuchał informacji o działalności  szkoły i Rzemieślników zrzeszonych w Cechu. Na zakończenie wizyty dokonał wpisów w kronice szkolnej i cechowej.