Absolwenci

Rok szkolny 2016/2017

Absolwenci 

Wychowawca

                 mgr Edyta Popiel

    1. Babiarz Przemysław
    2. Fendor Norbert
    3. Fintz Kacper
    4. Gajda Marcin
    5. Gajdowski Tomasz
    6. Gołębiowski Norbert
    7. Iłowski Piotr
    8. Jóźwiak Mateusz
    9. Jóźwiak Oliwia
    10. Kożuch Patryk
    11. Łazuga Rafał
    12. Magusiak Klaudia
    13. Marcinów Adrian
    14. Nowak Marcin
    15. Olszewska Anna
    16. Sawicki Oskar
    17. Siemsia Adam
    18. Śliz Katarzyna
    19. Sygut Mateusz
    20. Taraszkiewicz Jacek
    21. Trykoszko Izabela
    22. Tybura Aleksander
    23. Więczek Krystian
    24. Wojtusik Mateusz
    25. Wójcik Krystian

 

Rok szkolny 2015/2016

Absolwenci 

Wychowawca

                 mgr Małgorzata Bieżanowska

    1. Białobłocka Aneta
    2. Bizoń Agnieszka
    3. Golat Agata
    4. Hofman Kamil
    5. Klemke Sebastian
    6. Kowerko Agnieszka
    7. Kozłowska Klaudia
    8. Kręgiel Patrycja
    9. Kruk Adrian
    10. Lucimiński Marek
    11. Moczurad Aleksandra
    12. Paluszek Arkadiusz
    13. Piątkowski Mateusz
    14. Pieróg Patrycja
    15. Płaczek Dawid
    16. Romanowicz Sylwia
    17. Taraszkiewicz Łukasz

 

Rok szkolny 2014/2015

Absolwenci 

Wychowawca

                 mgr Bożena Przestrzelska

    1. Cegiełka Krystian
    2. Cieślik Sylwester
    3. Dziarmaga Dawid
    4. Fendor Natalia
    5. Kajda Paula
    6. Kamionka Sandra
    7. Łuczak Krzysztof
    8. Nowak Nikoleta
    9. Piotryk Natalia
    10. Skiepko Patryk
    11. Skiert Patrycja
    12. Zapała Roksana

 

Rok szkolny 2013/2014

Absolwenci 

Wychowawca

mgr Jadwiga Łakomska

    1. Bałon Katarzyna
    2. Gruszka Kamil
    3. Gulik Michał
    4. Jagieła Krzysztof
    5. Janecki Wojciech
    6. Jędrasik Dawid
    7. Kłodowska Izabela
    8. Kumorek Adrian
    9. Kuniawski Paweł
    10. Madej Emilia
    11. Milka Mateusz
    12. Nowak Mariusz
    13. Popielnicka Elżbieta
    14. Sochacka Justyna>
    15. Ślęzak Adam
    16. Turkiewicz Wioleta
    17. Woźniak Bartłomiej
    18. Zabawa Patrycja

 

Rok szkolny 2012/2013

Absolwenci zawodów dwuletnich

Wychowawca

mgr Jadwiga Łakomska

  1. Dajer Marta
  2. Kowala Piotr
  3. Mucha Anna
  4. Stawinoga Karolina

 

Absolwenci zawodów trzyletnich

Wychowawca

 mgr Bogdan Horanin

    1. Bajor Hubert
    2. Buława Natalia
    3. Bystroń Rafał
    4. Huńka Przemysław
    5. Kamionka Rafał
    6. Kocoł Krzysztof
    7. Kosiór Karolina
    8. Łuba Dariusz
    9. Marsik Daniel
    10. Piątek Kamil
    11. Słabczyński Sebastian
    12. Sługocki Krystian
    13. Szczekała Łukasz
    14. Urbańska Maja
    15. Włoch Mateusz
    16. Włoch Sebastian
    17. Wojda Patryk

 

Rok szkolny 2011/2012

Absolwenci zawodów dwuletnich

Wychowawca

mgr Lidia Maciejczyk

  1. Alberska Joanna
  2. Dziechciowski Mateusz
  3. Furmańczyk Pamela
  4. Jankowicz Bartosz
  5. Kowalczyk Angelika
  6. Kuczyńska Patrycja
  7. Król Barbara
  8. Lipska Beata
  9. Ludwiczak Sylwester
  10. Ludwiczak Sylwia
  11. Masyk Natalia
  12. Palus Justyna
  13. Rosół Magdalena
  14. Siepsiak Sandra
  15. Szulc Klaudia
  16. Śleziak Patrycja

 

Absolwenci zawodów trzyletnich

Wychowawca

 mgr Bożena Przestrzelska

    1. Antosik Damian
    2. Błaszczak Michał
    3. Brewczyński Sebastian
    4. Galij Kamil
    5. Gil Kamil
    6. Gołębiewski Marek
    7. Guzdek Rafał
    8. Guziak Damian
    9. Jarosz Damian
    10. Jeżewski Krzysztof
    11. Kacprowicz Paweł
    12. Kuśnierska Agata
    13. Lipiński Patryk
    14. Łyszczarz Artur
    15. Malczewska Judyta
    16. Parcheta Natalia
    17. Popielnicki Roman
    18. Suchorski Mateusz
    19. Rybarczyk Marcin
    20. Siemsia Adrian
    21. Taraszkiewicz Krzysztof

 

Rok szkolny 2010/2011

Absolwenci zawodów dwuletnich

Wychowawca

mgr Bożena Przestrzelska

  1. Bełtowska Anna
  2. Błoniewski Rafał
  3. Gądek Agata
  4. Gądek Aneta
  5. Kowalewska Patrycja
  6. Ledzion Konrad

 

Wychowawca

mgr Alicja Mikulska

  1. Antończak Alicja
  2. Gniwecki Grzegorz
  3. Jędrzejski Artur
  4. Kurbiel Kamila
  5. Lachowicz Dagmara
  6. Stożek Karina

 

Absolwenci zawodów trzyletnich

Wychowawca

 mgr Bogdan Horanin

  1. Bąba Sandra
  2. Borowczyk Mateusz
  3. Bystroń Mateusz
  4. Chorążkiewicz Norbert
  5. Giża Łukasz
  6. Kocik Paweł
  7. Kuśnierski Patryk
  8. Kyrcz Aleksandra
  9. Listwan Patryk
  10. Maj Dawid
  11. Piechowicz Dawid
  12. Pinkos Natalia
  13. Porzybót Małgorzata
  14. Różalska Sandra
  15. Waligóra Krystian
  16. Wisłowska Katarzyna
  17. Wypych Piotr

 

Rok szkolny 2009/2010

Absolwenci zawodów dwuletnich

Wychowawca

mgr Bogdan Horanin

1. Ciszowska Karolina
2. Koszil Angelika
3. Łaskarzewska Laura
4. Nowak Patrycja
5. Ostojski Piotr
6. Potocka Paulina
7. Starzyk Oskar
8. Szubińska Milena  

Wychowawca

mgr Lidia Maciejczyk

1. Gabrysiak Agnieszka
2. Paluch Sandra

3. Paśko Marta

Absolwenci zawodów trzyletnich

Wychowawca

 mgr Bogdan Horanin

1. Andrzejewski Bartosz
2. Bąba Sebastian
3. Błaszkiewicz Sylwester
4. Borowczyk Damian
5. Drygas Agata
6. Fiema Mariola
7. Guzdek Magdalena
8. Jasiński Wojciech
9. Kociszewska Anna
10. Koper Krystian
11. Kurc Agata
12. Lis Jacek
13. Łużyński Rafał
14. Majkrzak Jakub
15. Mika Jacek
16. Paluszek Rafał
17. Pawłowski Rafał
18. Pieróg Adam
19. Płonka Bartosz
20. Pytel Adrian
21. Rogala Konrad
22. Rogulski Dawid
23. Sekuła Dawid
24. Skowroński Krystian
25. Szozda Błażej
26. Wieczniak Rafał
27. Wolak Artur
28. Zatyka Michał

Rok szkolny 2008/2009

Absolwenci zawodów dwuletnich

Wychowawca

mgr Bożena Przestrzelska

1. Chadryś Adrian
2. Dudek Ewelina
3. Krupiarz Paulina
4. Kuźniar Patryk
5. Pawełek Tomasz
6. Salomon Damian
7. Słabczyńska Marta

 

Wychowawca

mgr Lidia Walentek

1. Brylski Daniel
2. Michalak Krzysztof
3. Stolarczyk Mirela
4. Tersa Karina
5. Węgrowska Małgorzata
6. Zadworna Kamila

 

Wychowawca

mgr Bogdan Horanin

1. Antosik Angelika
2. Fendor Maciej
3. Włodarczyk Patryk
4. Worlicki Adrian

Absolwenci zawodów trzyletnich

Wychowawca

 mgr Janusz Weigelt

1. Babicz Adrian
2. Bazan Patryk
3. Czasnowski Marcin
4. Domachowski Michał
5. Gaczyński Michał
6. Gawra Mateusz
7. Giża Kamil
8. Glądała Michał
9. Grabowski Kamil
10. Gruszka Jarosław
11. Hajdas Łukasz
12. Kindel Daniel
13. Krajak Katarzyna
14. Kucharski Kamil
15. Kulej Paweł
16. Ławniczek Daniel
17. Madej Mateusz
18. Majkrzak Łukasz
19. Majkrzak Rafał
20. Marcinowska Paulina
21. Mojsa Marek
22. Mroczek Marcin
23. Orłowski Tomasz
24. Paluch Marcin
25. Paluch Mariusz
26. Rószczka Mateusz
27. Sakowski Andrzej
28. Siepsiak Oktawian
29. Siewierski Łukasz
30. Suchorski Paweł
31. Wójcik Sandra
32. Zbiciak Marcin

Rok szkolny 2007/2008

Absolwenci zawodów dwuletnich

Wychowawca

mgr Lidia Maciejczyk

1. Adamczyk Joanna
2. Adamczyk Magda
3. Bąbol Karolina
4. Bernatek Radosław
5. Błaszczyk Bartłomiej
6. Chmurzyńska Anna
7. Chowański Marcin
8. Darasz Dariusz
9. Duduś Daniel
10. Kaczyńska Adriana
11. Konieczny Marcin
12. Kozłowski Michał
13. Krakowiak Kamil
14. Łuba Ewa
15. Małecki Mateusz
16. Marciniuk Justyna
17. Orzelska Małgorzata
18. Osińska Ewa
19. Palus Nikola
20. Pichniarczyk Dagmara
21. Słapa Marta
22. Słociński Tomasz
23. Stopka Dagmara
24. Wiśniewska Natalia
25. Zwoliński Łukasz

Absolwenci zawodów trzyletnich

Wychowawca

 mgr Jadwiga Łakomska

1. Baran Anna
2. Chełminiak Michał
3. Dankowska Agnieszka
4. Fojt Piotr
5. Gałka Paweł
6. Gołębiowski Michał
7. Goplański Michał
8. Janiaczyk Patrycja
9. Kasica Damian
10. Kępski Rafał
11. Kogut Tomasz
12. Kujawa Marzena
13. Kujawski Damian
14. Kulesza Kamil
15. Majcher Angelika
16. Orzelski Krzysztof
17. Piątek Rafał
18. Rak Raphael
19. Sycan Marcin
20. Szajtek Krystian
21. Wilk Tomasz
22. Wojtuń Piotr
23. Wójcik Małgorzata
24. Zając Mariusz
25. Zapała Żaneta
26. Żukowski Norbert

Rok szkolny 2006/2007

Absolwenci zawodów dwuletnich

Wychowawca

mgr Danuta Łuszczki

1. Bełtowska Ewa
2. Chyc Ilona
3. Janasik Irena
4. Kalinowski Kamil
5. Kazek Kamil
6. Kawula Krystian
7. Lubański Jakub
8. Łuba Marlena
9. Olszewska Katarzyna
10. Ostojska Marta
11. Skorupa Katarzyna

Wychowawca

mgr Jadwiga Łakomska

1. Gajda Dagmara
2. Gudzowski Michał
3. Kupczak Dagmara
4. Muc Wojciech
5. Pastuszka Piotr

Absolwenci zawodów trzyletnich

Wychowawca

mgr Halina Czarnacka

1. Afanasjew Sebastian
2. Blatnik Daniel
3. Dobosz Przemysław
4. Finztz Sebastian
5. Hołtyn Ewelina
6. Idziak Paweł
7. Jurczyk Wojciech
8. Krężałek Marek
9. Kozłowski Daniel
10. Kwiatkowski Andrzej
11. Kwiecień Tomasz
12. Matczak Lena
13. Ramus Mateusz
14. Śleziak Mateusz
15. Trzeciak Łukasz
16. Zawada Łukasz

Rok szkolny 2004/2005

Absolwenci zawodów dwuletnich

Wychowawca

mgr Wiesława Młynarska-Witek

1. Drewniak Angelika
2. Mucha Katarzyna
3. Okaj Rafał
4. Pawlak Patrycja
5. Pelc Laura
6. Pelc Marek
7. Słabczyński Łukasz
8. Stasieńko Mirosław
9. Wójtowicz Marzena
10. Zapała Angelika

Absolwenci zawodów trzyletnich

Wychowawca

mgr Wiesława Młynarska-Witek

1. Benc Karolina
2. Białas Małgorzata
3. Bober Kamil
4. Brylski Mariusz
5. Bujanowski Marek
6. Cilindź Andrzej
7. Gudzowska Marcelina
8. Jaworski Kamil
9. Jędrak Ireneusz
10. Kozłowski Damian
11. Michałowicz Adam
12. Nocuń Dariusz
13. Nowakowski Robert
14. Nowicka Monika
15. Pawlak Adrian
16. Pietrusiak Paweł
17. Pustelnik Albin
18. Romański Damian
19. Rutkowski Krzysztof
20. Stawiszyński Kamil
21. Stępień Piotr
22. Szachniewicz Marzena
23. Szewczyk Daniel
24. Tęcza Dominik
25. Wałęsa Janusz
26. Woźniakiewicz Mateusz
27. Zaczyńska Estera
28. Żurak Śławomir