Daily Archives: June 19, 2019

Witajcie wakacje!!

19 czerwca 2019r. nadszedł długo oczekiwany moment dla naszych uczniów, w tym dniu mogli bowiem odebrać świadectwa i cieszyć się swoimi sukcesami szkolnymi. W uroczystym zakończeniu roku szkolnego udział wzięli przede wszystkim uczniowie, w tym 20 absolwentów, nauczyciele, pracownicy szkoły i Cechu oraz zaproszeni goście: Jarosław Florczak – Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, Kazimierz Rachowiecki – Starszy Cechu, Katarzyna Wierzbicka – Dyrektor Biura Cechu, Wiesław Baran oraz Mirosław Przychodniak – Honorowi Członkowie Cechu, Ewa Glura oraz Tadeusz Łazowski – Przyjaciele Szkoły, Alicja Kossowska – Koordynator do projektu „Rzemieślnicy na Start”, Jadwiga Hajduk-Stalica – Komendant Hufca Pracy w Dzierżoniowie wraz z pracownikami Martą Pawlaczek i Markiem Gołębiowskim, Mariola Stasiewicz – pracownik Hufca Pracy w Bielawie.

Published by: