Daily Archives: November 30, 2018

Andrzejkowo

Andrzejkowe spotkanie uczniów naszej szkoły odbyło się 30 listopada br. w Centrum Poszanowania Energii w Bielawie. Spotkanie rozpoczęło się od przywitania przez Panią Komendant Jadwigę Hajduk – Stalicę zaproszonych gości: dyrektorów, nauczycieli, wychowawców, doradcy zawodowego z Młodzieżowego Centrum Kariery w Dzierżoniowie oraz oczywiście wszystkich uczestników. Następnie w miłej atmosferze, przy blasku świec i nastrojowej muzyce rozpoczął się Magiczny Wieczór Andrzejkowy. Przygotowano przeróżne gry i zabawy andrzejkowe. Wraz z doradcą zawodowym uczniowie starali się  wywróżyć zawód przyszłości. Uczestników zaskoczyły i rozśmieszyły mało popularne nazwy profesji tj: takielarz, topiarz fryty, arkadownik, eguterzysta, gemmolog czy seksterka. Czerwone, wielkie „ Serducho” tradycyjnie wywołało gromkie śmiechy, bo imiona w nim wpisane, choć piękne – to niepowtarzalne. Najwięcej natomiast emocji wzbudziła zabawa,  w której dowiedzieliśmy się jakie wartości i które osoby są w naszym życiu najważniejsze.

Published by: