Daily Archives: April 16, 2018

Bebson Gold Team – Sport sposobem na życie

W dniu 16.04.2018 roku w Zespole Szkół Cechu Rzemiosł Różnych odbyły  się zajęcia na które zaproszono głównego założyciela i trenera Klubu  Bebson Gold Team w Bielawie Sławomira Grabowskiego. Uczestnicy dowiedzieli się czym zajmuje się klub, a także jaka była geneza jego powstania.

Podczas zajęć uczniowie oglądali prezentację na temat działalności klubu oraz licznych sukcesów  sportowych zawodników i zawodniczek Bebson Gold Team Bielawa w Polsce i na arenie międzynarodowej. Młodzież zobaczyła jak dzięki ambicji, pokorze i ciężkiej pracy można w życiu osiągnąć sukces. Uczniowie dowiedzieli się, że nawet jak jest ciężko w życiu trzeba cały czas iść do przodu i spełniać swoje marzenia. Bebson Gold Team pokazuje to na każdym kroku, ponieważ klub to ludzie, którzy tworzą piękną i wspaniałą przygodę. Życie bez pasji jest jak okręt dryfujący donikąd. Celem spotkania było zachęcenie młodych ludzi do aktywnego wypoczynku i uprawiania sportu.

Published by: