Daily Archives: October 23, 2017

ZAJĘCIA Z DORADCĄ ZAWODOWYM W HP DZIERŻONIÓW

23 października br. uczestnicy Hufca Pracy w Dzierżoniowie, będący uczniami ZSZ CRR i MP W Bielawie, spotkali się z doradcą zawodowym z Młodzieżowego Centrum Kariery w Bielawie – Panią Edytą Stachowicz. Na początku zajęć doradca przypomniał młodzieży zakres działań jakie podejmuje Młodzieżowe Centrum Kariery w Bielawie. Tematem zajęć była natomiast integracja połączona z poznawaniem siebie, swoich zainteresowań i talentów. Młodzież podczas zajęć wypełniła test, który w zabawny sposób ukazał ich nastawienie do świata, wyzwań i zadań jakie stawia przed nimi życie.

Published by:

Konkurs Wiedzy o Polsce i Czechach

Reprezentanci Branżowej Szkoły I Stopnia w Bielawie wzięli udział w  Konkursie Wiedzy o Polsce i Czechach, który odbył  się w poniedziałek 23 października 2017 roku w Centrum Turystyczno-Sportowym w Nowej Rudzie. W konkursie uczestniczyli uczniowie I klasy: Maciej Samek, Marek Korzeniowski, Przemysław Pilarczyk, Mateusz Orawiec. Walka o zwycięstwo była ostra, bo do konkursu zgłosiło się 26 drużyn z Polski i Czech, reprezentantów szkół różnych szczebli edukacyjnych i różnych poziomów kształcenia. Byliśmy  jedyną reprezentacją Szkoły Branżowej I Stopnia i jedyną reprezentacją Bielawy, tym większa nasza satysfakcja z udziału w tak prestiżowym wydarzeniu.

Published by: