Daily Archives: June 19, 2017

Wspólne grillowanie

Poniedziałek w Zasadniczej Szkole Zawodowej CRR i MP w Bielawie kolejny raz był bardzo atrakcyjny i „smaczny, a to za sprawą Pani Agaty Zwierzyny, szefowej kuchni restauracji „ Tam gdzie zawsze…” w Bielawie , a przede wszystkim dań przez nią przygotowanych oraz uczniów, którzy od paru tygodni testują swoje umiejętności kulinarne, manualne przy krojeniu i obieraniu warzyw, owoców, a także sprawdzają swoje wyczucie smaku przy doborze składników i doprawianiu dań.

Published by:

Spacerkiem po zdrowie

Piękna, słoneczna pogoda, górskie powietrze i chłód od strony jeziorka 19 czerwca towarzyszył drugoklasistom, którzy wybrali się na zajęcia wychowawcze  w terenie. Mogliśmy podziwiać piękne widoki, spacerując trasą od szkoły aż do Jeziora Bielawskiego, które usytuowane jest bardzo malowniczo.

Published by: