Daily Archives: June 5, 2017

Włoskie gotowanie

5 czerwca w Zasadniczej Szkole Zawodowej CRR i MP w Bielawie zrealizowano kolejne zajęcia w ramach projektu „Czas na aktywność” koordynowanego  przez Wielobranżową Spółdzielnię Socjalną „Arte” i Stowarzyszenie „Nowa nadzieja”. Tym razem odbyły się zajęcia kulinarne, które idealnie wpisują się również w założenia programu „Nasze zdrowie w naszych rękach”.

Published by:

Jak walczyć o życie człowieka- zajęcia z ratownikiem

Czy znam swoje reakcje na nagłe, zaskakujące zdarzenia? Czy wiem jaki jest numer alarmowy? Czy wiem jak postępować w razie sytuacji zagrożenia? Czy wiem jak uratować życie człowieka? Na te i inne pytania mogli odpowiedzieć uczniowie klasy drugiej, którzy 5 czerwca wzięli udział w zajęciach z programu profilaktyczno-edukacyjnego „Nasze zdrowie w naszych rękach”.

Published by: