Wizyta przedstawicieli bielawskiego Cechu w siedzibie Koła Myśliwskiego „SELEKCJONER”

W pierwszym tygodniu lutego br. przedstawiciele Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Bielawie w osobach: Starszego Cechu – Kazimierza RachowieckiegoCzłonka Zarządu – Wiesława Bełza,

 

wraz z wieloletnim przyjacielem bielawskiego rzemiosła – Mirosławem Przychodniakiem, na zaproszenie długoletniego myśliwego, byłego Prezesa Koła Myśliwskiego „SELEKCJONER”, obecnie łowczego –  Andrzeja Marchewki, gościli w siedzibie Koła w Podolinie koło Rościszowa. Wśród pięćdziesięciu pięciu Członków Koła znajdują się mieszkańcy Bielawy, stąd na spotkaniu poruszane były kwestie przyszłościowej współpracy pomiędzy Cechem, a Kołem Myśliwskim „SELEKCJONER”. Obie strony mają na uwadze dobro bielawskiej społeczności, dlatego najbliższy okres pokaże, w jakim kierunku współpraca się ułoży.