Archiuwm z dnia: Kwiecień 27, 2017

Wizyta Biskupa

27 kwietnia z pasterskim błogosławieństwem przybył do siedziby Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Bielawie biskup pomocniczy Diecezji Świdnickiej ks. Adam Bałabuch w towarzystwie ks. proboszcza Parafii pw Bożego Ciała w Bielawie Cezarego Ciupiaka.
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Zarządu Cechu ze Starszym Cechu Kazimierzem Rachowieckim, dyrektor Biura Cechu – Katarzyna Wierzbicka, dyrektor szkoły – Alicja Kossowska, Komendant Hufca Pracy w Dzierżoniowie – Jadwiga Hajduk-Stalica oraz pracownicy Zespołu Szkół CRR w Bielawie i bielawskiego Cechu. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Nasz dostojny gość z zainteresowaniem wysłuchał informacji o działalności szkoły cechowej i rzemieślników zrzeszonych w Cechu.